סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: ההסתדרות 54 (מועצת הפועלים), חולון
טלפון: 03-5036655
סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: ההסתדרות 54 (מועצת הפועלים), חולון
טלפון: 03-5036655
מאמרים »

לרכוש ידע ברמה הגבוהה ביותר בקורס הנהלת חשבונות סוג 3

לרכוש ידע ברמה הגבוהה ביותר בקורס הנהלת חשבונות סוג 3

תחום הנהלת החשבונות הינו תחום משגשג, והדרישה לאנשי מקצוע מלומדים ומיומנים נמצאת בעלייה מתמדת. מכיוון שהנהלת החשבונות של העסק היא המפתח להישרדותו והמשך פעילותו התקינה, ומכאן משליכה באופן ישיר על רווחיות העסק, בעלי עסקים מקפידים במיוחד על רמת הידע וההשכלה של עובדיהם במחלקות הנהלת החשבונות. קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת פאר, מאפשר לאנשי המקצוע בתחום החשבונאות, להרחיב ולהעשיר את ידיעותיהם, כך שיוכלו לספק למעסיקיהם מענה כולל ומקיף לכל הצרכים הפיננסיים של העסק, וכן מהווה נתיב ברור ללימודי קורס חשבי שכר.

 

כלים מתקדמים לניהול, תכנון ופעולות פיננסיות

קורס הנהלת חשבונות סוג 3, עשוי לפתוח  בפניכם את הדלתות לקידום תעסוקתי משמעותי בזמן קצר יחסית. הקורס מיועד בעיקר לאנשים העוסקים במקצועות החשבונאות או בוגרי ובוגרות קורס מזכירות שפנו ללימודי הנהלת חשבונות, ולהם הכשרות קודמות בנושא, וכמובן עברו בהצלחה קורס הנהלת חשבונות סוג 1 וקורס הנהלת חשבונות סוג 2, והם בעלי תעודת הסמכה ממשרד התעשייה והמסחר. יתרה על כן, לימודי הנהלת חשבונות סוג 3, עשויים לסלול את הדרך ללימודי קורס חשבי שכר או להמשיך להשתלמויות וקורסים נוספים בנושאים פיננסיים או בתחומי החשבונאות באופן ספציפי.

 

 נושאי לימוד מתקדמים ותעודת הסמכה יוקרתית

ללימודי הנהלת חשבונות סוג 3, מתווסף ערך מוסף של יוקרה, שכן נושאי הלימוד הינם מורכבים ומתקדמים מאוד בתחום הפיננסי. הקורס הנלמד במכללת פאר מציע הרחבה של הידע של מנהל החשבונות עם שימת דגש על נושאי מיסוי, יבוא ואשראים, ניירות ערך ובורסה, חכירות, דוחות כספיים, ניהול תזרים מזומנים, השקעות, התחייבויות תלויות, מיסוי בינלאומי ועוד נושאים מגוונים ומתקדמים המיועדים לעבודה בדרגים הגבוהים יותר של ניהול פיננסי.

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת פאר מאפשר עדיפות בשוק התעסוקה

מרבית הפונים אלינו ללימודי הנהלת חשבונות סוג 3, הינם אנשים העובדים בתחומי החשבונאות או הפיננסיים, עם זאת, אחדים, פונים ללימודי הנהלת חשבונות כאמצעי לקידום ושיפור תנאי ההעסקה שלהם. בתום הלימודים ועם קבלת התעודה, ישנה העדפה ניכרת ויתרון משמעותי על מועמדים לעבודה, כאשר מציגים תעודה המצביעה על סיום בהצלחה של הכשרה נוספת זו, בצרוף התעודה הרשמית ממשרד התעשייה והמסחר.

 

 

צרו קשר
קבוצת מכללות פאר | סניף חולון: ההסתדרות 54 (מועצת הפועלים), חולון | סניף ראשון לציון: עין הקורא 10, ראשון לציון
צור קשר
טלפון: 03-9677838
מכללת פאר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....