סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: רחוב הכישור 30 חולון
טלפון: 03-5036655
סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: רחוב הכישור 30 חולון
טלפון: 03-5036655
מאמרים »

קריירה שמחכה לכם אחרי לימודי הנהלת חשבונות - חשבי שכר

קריירה שמחכה לכם אחרי לימודי הנהלת חשבונות - חשבי שכר

היום כל אחד חולם על קריירה מפותחת, פרנסה מכובדת וסביבת עבודה נוחה ומספקת. אך כפי שכל אחד בוודאי יודע, הצעד הראשון לקראת קריירה מצליחה שכזאת מתחיל בלימודים ובהכשרה. כיום שוק העבודה משתנה במהירות הבזק ואנשים רבים מוצאים את עצמם ללא עבודה וללא יכולת פרנסה. למעשה, גם אנשים בעלי תארים מתקדמים לא תמיד מצליחים להתפרנס מהמקצוע שאותו למדו.

הסוד להשתלבות מוצלחת בשוק העבודה הוא בבחירת מקצוע רווחי שיש לו דרישה בשוק. אחד המקצועות המבוקשים ביותר כיום הוא מקצוע הנהלת החשבונות וחשבי שכר.

לפניכם כל מה שרציתם לדעת על לימודי הנהלת חשבונות וחשבי שכר, היתרונות שבלימודים אלו, תכנים הנלמדים במהלך הלימודים וכמובן אפשרויות תעסוקה עתידיות בתחום.

מידע על לימודי הנהלת חשבונות וחשבי שכר 

הנהלת חשבונות זהו תחום מהעולם הפיננסי. מנהל החשבונות עוסק בכל מה שקשור בכספי החברה או המוסד שבו הוא עובד. תחום עיסוקו כולל טיפול בתקציבים לפרויקטים ומאזן הכספים של החברה. בנוסף, מנהל החשבונות מטפל בנושאים כמו מסים ועמלות, בנקים והלוואות, הוצאת קבלות וטיפול שותף בצד הבירוקרטי של כספי החברה. החשב השכר הוא איש מקצוע האחראי על חישוב המשכורות של המועסקים בחברה.

ישנם קורסים רבים שמכשירים את מנהלי החשבונות לעתיד לעסוק ולהתפתח בתחום. לימודי הנהלת חשבונות מתחלקים לשלוש דרגות: הנהלת חשבונות סוג 1, סוג 2 וסוג 3, כאשר חשבי שכר הוא ענף נוסף בתחום זה. ניתן ללמוד את הקורס במגוון של מכללות ובתי הספר המקצועיים בארץ.

לימודי הנהלת חשבונות הם לימודים שכוללים רכישת כלים מתמטיים הנדרשים על מנת לבצע את העבודה, חשבונאות פיננסית, מושגי יסוד בכלכלה והיכרות עם תחום המסחר והמשק והיכרות עם הפן הבירוקרטי של הכספים, שכולל דיווחים לביטוח לאומי ומס הכנסה, דוחות שנתיים וכדומה. כבר לאחר השלמת הקורס וקבלת התעודה, תוכלו להשתבץ בעבודה בתחום.

אפשרויות תעסוקה לאחר סיום הלימודים

לאחר סיום הלימודים הבוגרים מקבלים תעודת מנהל חשבונות רשמית ומוכרת. מנהלי החשבונות הטריים יכולים להשתבץ במגוון של תחומים ולמצוא עבודה בקלות יחסית. בימינו ניתן לראות כי בכל לוח משרות דרושים חשבי שכר ומנהלי חשבונות לחברות השונות ארץ. אחרי חיפוש עבודה לא ארוך, בוגרי הקורס יוכלו למצוא עבודה בהנהלת חשבונות, לעבוד בתפקידים פיננסיים בחברות ועסקים שונים מכל מיני תחומים וענפים.

אפשרות נוספת שעומדת בפני בוגרי קורס הנהלת חשבונות וחשבי שכר היא להמשיך ללימודים בתחומים רלוונטיים כמו מנהל עסקים או ראיית חשבון ולהתפתח לתפקידים מגוונים ומקיפים יותר. לימודי הנהלת חשבונות מהווים יתרון משמעותי עבור כל אחד שרוצה להשתלב בעולם הפיננסי.

אין זה משנה איזה תחום מתאים לכם יותר ובאיזה מסלול תבחרו להמשיך, דבר אחד בטוח, לימודי הנהלת חשבונות וחשבי שכר הם צעד בטוח בכיוון של הצלחה פיננסית, קריירה ענפה ומגוון רחב מאוד של אפשרויות תעסוקה והשתלבות בשוק העבודה.

לחצו כאן - לכל המידע על קורסי הנהלת חשבונות וחשבי שכר במכללת פאר

צרו קשר
קבוצת מכללות פאר | סניף חולון: הכישור 30, חולון | סניף ראשון לציון: עין הקורא 10, ראשון לציון
צור קשר
טלפון: 03-9677838
מכללת פאר
r:
בקשתך בביצוע....