סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: ההסתדרות 54 (מועצת הפועלים), חולון
טלפון: 03-5036655
סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: ההסתדרות 54 (מועצת הפועלים), חולון
טלפון: 03-5036655
מאמרים »

מבלי לחשוב פעמיים

מבלי לחשוב פעמיים

לימודי מזכירות הם לימודים אשר מבטיחים לבוגרי הקורס עבודה. אין על כך עירורן שכיום המאבק על כל משרה הוא מאבק צמוד ולעיתים קרובות הביקוש רב מההיצע וזוהי הסיבה מדוע כה חשוב להתמחות בתחום מסוים בו ולאחר מכן להצליח להשתלב בכל מיני חברות, ארגונים וכן הלאה.

מזכירות – אי אפשר בלעדיהן

כל קורס נועד לסוג מסוים של אנשים בדיוק כפי שקורס מסוג קורס הנהלת חשבונות מיועד לאנשים בעלי עניין בכספים וחשבונאות ומעוניינים להשתלב בתפקידים של מנהלי חשבונות וכפי שמסיימי קורס חשבי שכר מתאים לאנשים שמעוניינים לעסוק בארגון וניהול כספים ובעלי אהבה למתמטיקה כך קורס מזכירות איננו מתאים לכל אחת/אחד.

קורס מזכירות נועד בעצם לכל מי שמעוניין להשתלב במהירות בשוק העבודה ומי שכבר עובדת בתור מזכירה אך מעוניינת להרחיב את הידע שלה בתחום. קורס של מזכירות מקנה כלים וידע שיצליח לסייע למזכירה עם כל מיני נושאים. חשוב לציין שמזכירות הן לא כמו שאנו זוכרים מהסרטים של פעם. יש כיום חלוקה במקצוע המזכירות וניתן ללמוד קורסי מזכירות שונים כגון: קורס מזכירות רפואית, מזכירות בכירה ומזכירות משפטית.

כיום מזכירה (כמו בשפע של מקצועות אחרים וקורסים אחרים שנלקחים, כגון: קורס הנהלת חשבונות, קורס חשבי שכרוכן הלאה) חייבת להפגין ידע ובקיאות בכל מיני תחומים. פעמים רבות מזכירה היא יד ימינו של המנהל אליו היא כפופה, אשת סודו והיא מעודכנת בכל הפרטים החשובים ביותר. בעין המודרני מזכירה שולטת בכל תוכנות המחשב הנדרשות, יודעת כיצד לנהל יומן מורכב, יודעת את שפת האנגלית על בוריה וכן הלאה.

תכניו של קורס המזכירות

אז מה הם נושאי הלימוד? ובכן, נושאי הלימוד עוסקים בניהול המשרד וארגונו, היכרות עם המשרד הממוחשב, ניהול חשבונות, התמודדות עם מצבי לחץ, ניהול ותכנון זמן בצורה נכונה, תקשורת בין אישית, אסרטיביות, אנגלית, יישומי מחשב, לימודי לוגיסטיקה וכן הלאה. קורס מהסוג הנ"ל מתקיים בכל מיני תחומים, חלקם כמסלולים למזכירות כללית ואחרים למזכירות ספציפית כמו לדוגמא: מזכירה משפטית, מזכירת לשכה, מזכירה רפואית וכן הלאה.

סקר שוק

חשוב לזכור שכפי שאנו לא נלך וניקח קורס הנהלת חשבונות או קורס חשבי שכר בכל מקום הרי שאנו לא ניקח קורס של מזכירות בכל מוסד. עלינו קודם כל לברר מיהו המוסד הלימודי, האם מדובר במוסד לימודי בעל המלצות (או לחילופין הזהרות), האם צוות המרצים של מוסד זה הינו בעל ניסיון וותק והאם המחיר הינו מחיר משתלם והוגן.

לחצו כאן - לכל המידע בנוגע לקורסי מזכירות במכללת פאר

צרו קשר
קבוצת מכללות פאר | סניף חולון: ההסתדרות 54 (מועצת הפועלים), חולון | סניף ראשון לציון: עין הקורא 10, ראשון לציון
צור קשר
טלפון: 03-9677838
מכללת פאר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....