מכללת פאר
סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: רחוב הכישור 30 חולון
טלפון: 03-5036655
מכללת פאר
סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: רחוב הכישור 30 חולון
טלפון: 03-5036655
מאמרים » לימודי מחשבים - איך העולם הפך להיות אונליין

לימודי מחשבים - איך העולם הפך להיות אונליין

ישנה סברה שאומרת שהרבה מאוד ממה שהיום למדים באוניברסיטאות, בעוד שנתיים שלוש כאשר התלמידים יסיימו, המקצוע כבר לא יהיה קביל יותר ומה שלמדו יהפוך להיות לא שמיש, קשה מאוד לדעת איך לבחור מקצוע מבלי לדעת את העתיד שלו, הדבר היחיד שבטוח בזמן האחרון זה עולם האינטרנט, המחשבים תמיד יהיו, הם רק הופכים חכמים יותר ואת זה עלינו, ללמוד איך להתקדם יחד איתו.

מה לומדים בקורס מחשבים?

לימודי תכנות

בעולם המחשבים יש הרבה מאוד צדדים ודרכים ללמוד, אפשר ללמוד את עולם האונליין והפרסום באינטרנט ואפשר ללמוד איך להפוך להיות פלטפורמה עצמאית של תוכן כמו פורטל YNET וכד'. לבנות אתר אינטרנט היום לא מצריך יותר מידיי, ישנם היום מגוון רחב של תוכנות אשר בונות אתר בשעות ספורות, העניין מסתבך כאשר צריך קצת יותר מזה ואז ללא ידע תכנותי תרגישו דיי תקועים. רבים לומדים תכנות על מנת לא רק לגבור על המכשולים הללו אלא גם להפוך להיות אלו שיתכנתו פרויקטים שלמים מ"אפס.

קוד זו תורה שלמה, לרוב, מתחילים מתכנות של HTML/CSS ומשם אפשר להמשיך לכל סוגי הקוד כמעט, השלבים מאוד בסיסיים ולאחר מכן אפשר להגיע בתוך שנה / שנתיים לבנות אתרים בסדר גודל של פייסבוק וכד'.

לימודי אבטחת המידע

הרבה מאוד מעולם המחשבים סובב סביב אבטחת המידע שלכם, שלנו, של גופים כאלו ואחרים אשר רוצים לשמור על סודיות ואבטחת המידע הכולל שיש בחברה. זה יכול להתחיל ממיילים של אנשי קשר בחברה ועד למוצרי החברה ו(חלילה) לצאת החוצה בתור גליונות ההכנסות וההוצאות של החברה. ללמוד אבטחת מידע זה ללמוד איך שומרים על הדברים הכמוסים ביותר של כל חברה, בכל חברה היום יש סודות, עכשיו צריך שומר מקצועי שיבחין וידאג לשמור זאת מאחורי הדלתות הסגורות הנכונות.

בדיקות תוכנה

בכל יום יוצאות תוכנות חדשות שמנסות לעשות לנו סדר בבלאגן, החל מתוכנות דומות לSAP או לOracle וחבריו. תוכנות אלו צריכות להיות מוכנות להעמיס כמות מידע שתאפשר למשתמשים שלה לעבוד בצורה חלקה ונכונה, כאן נכנס לרוב תפקיד ה"בודק", יש כאלו שקוראים לזה "בודק תוכנה" ויש כאלו שקוראים לזה "QA - Quality Assurance"

צרו קשר
קבוצת מכללות פאר | סניף חולון: הכישור 30, חולון | סניף ראשון לציון: עין הקורא 10, ראשון לציון
צור קשר
טלפון: 03-9677838
מכללת פאר
r:
בקשתך בביצוע....