סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: ההסתדרות 54 (מועצת הפועלים), חולון
טלפון: 03-5036655
סניף ראשון לציון
כתובת: עין הקורא 10, ראשון לציון
טלפון: 03-9677838
סניף חולון
כתובת: ההסתדרות 54 (מועצת הפועלים), חולון
טלפון: 03-5036655
מאמרים »

בואו ללמוד מקצוע מרתק לחיים באמצעות ניהול חשבונות

בואו ללמוד מקצוע מרתק לחיים באמצעות ניהול חשבונות

חושבים ללמוד מקצוע לחיים אך מתלבטים? לא יודעים האם אתם מעוניינים לקחת קורס מזכירותקורס חשבי שכר או קורס הנהלת חשבונות? ובכן, רצוי מאוד שתדעו שבמידה ותחליטו לקחת קורס הנהלת חשבונות תוכלו ליהנות משפע רב של אפשרויות תעסוקה בתחום המדובר.

כיום כל עסק וחברה מודעים לכך שהצלחתם טמונה ביכולתם לנהל את כספי העסק/חברה בצורה מושכלת ואף קפדנית. מחלקת הנהלת חשבונות מורכבת מאנשי מקצוע בעלי וותק ואנשי מקצוע מוסמכים שאלו מסוגלים להיות בשליטה וכמובן שגם בקרה על כל ענייני הכספים של החברה.

חברה שאיננה לוקחת לעצמה אנשי מקצוע מוסמכים בתחום יכולה בקלות להפוך להיות חברה כושלת אשר בסופו של דבר גם תיאלץ לסגור את שעריה ולהכריז על פשיטת רגל. סיבות אלו הופכות את בוגרי לימודי הנהלת חשבונות לכה אטרקטיביים עבור חברות ועסקים רבים לא רק במדינת ישראל אלא בכל רחבי העולם.

מה לומדים?

חשוב להבין שכל תחום אליו נחליט לפנות יכלול בתוכו נושאים אחרים, כלומר, קורס מזכירות לא יכלול את אותם הנושאים שיכלול קורס חשבי שכר וכן הלאה. לימודי הנהלת חשבונות כוללים בתוכם מספר חלקים, כגון: חשבונאות פיננסית, חישובים מסחריים, חשבונאות ממוחשבת, תורת המשק והמסחר וכן הלאה.

בלימודי הנהלת חשבונות (בניגוד אל קורסים שונים כמו למשל: קורס חשבי שכר, קורס מזכירות) קיים שלבים שונים, מה זאת אומרת? ובכן, לימודים אלו כוללים מספר חלקים, הנהלת חשבונות סוג אחד – בסוג זה ילמדו המשתתפים אודות נושאים כגון: תורת המשק והמסחר, חשבונאות פיננסים וכן הלאה.

בהנהלת חשבונות סוג 2- יצטרכו קודם כל המשתתפים להראות תעודה כי אכן סיימו את קורס הנהלת חשבונות מספר 1וילמדו בסוג 2 נושאים מורחבים יותר בתחום של חשבונאות פיננסים וחשבונאות ממוחשבת ויצטרכו לבצע פרויקט גמר. בחשבונאות סוג 3 ילמדו המשתתפים אודות הנהלת חשבונאות ברמה הרבה יותר גבוהה אשר מושתת, מן הסתם) על בסיס שני הקורסים הקודמים שלקחו. הסטודנטים אשר יסיימו את החלק השלישי יוכלו לחלוש את כל אשר קשור לענייני הנהלת חשבונות של כל מיני עסקים (קטנים וגדולים כאחד) ואף לנהל תחומים שונים בחברות גדולות.

לחצו כאן - לכל המידע אודות לימודי הנהלת חשבונות וחשבי שכר במכללת פאר

צרו קשר
קבוצת מכללות פאר | סניף חולון: ההסתדרות 54 (מועצת הפועלים), חולון | סניף ראשון לציון: עין הקורא 10, ראשון לציון
צור קשר
טלפון: 03-9677838
מכללת פאר
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
בקשתך בביצוע....